Понедельник, 23.04.2018, 10:14 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Наследство в Украине

Главная » Статьи » Наследственные дела » Наследство в Украине

спадкування бізнесу / спадкування корпоративних прав / спадкування ТОВ / Спадкування фірми / спадкування компанії / спадкування організації

 Спадкування частки в статутному капіталі господарських товариств / спадкування бізнесу / спадкування корпоративних прав / спадкування ТОВ / Спадкування фірми / спадкування компанії / спадкування організації / спадкування корпоративних прав

 

Корпоративні права – це права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами.

Відповідно до статті 1219 ЦК України, до складу спадщини не входять права й обов’язки, нерозривно пов’язані з особою спадкодавця, тобто особисті немайнові права спадкодавця. Це зокрема, право участі у товариствах і право членства в об’єднаннях громадян, якщо інше не встановлено законом чи їх установчими документами.

Враховуючи зазначене, корпоративні права не можуть бути самостійним об’єктом спадкування. Спадкоємець може набути корпоративні права лише за наявності згоди інших учасників на його вступ до товариства.

Категория: Наследство в Украине | Добавил: kurinskiy (27.07.2010)
Просмотров: 3281 | Теги: спадкування бізнесу / спадкування к | Рейтинг: 0.0/0