Четверг, 24.05.2018, 13:14 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Каталог файлов

Главная » Файлы » Мои файлы

Позовна заява про розірвання договору довічного утримання
01.09.2010, 22:12
До Святошинського райнарсуду м. Кисет.
Позивач: Давидова Аврора Ісаївна, проживає: м. Київ, вул. Петрицького. кв. 54.
Відповідач: Корзинова Марія Ільківна. проживає: м. Київ, вул. Петрицького. ' ■ кв. 54.
 

Позовна заява
про розірвання Договору довічного утримання

Договір довічного утримання (догляду) між мною та відповідачкою бу­ло укладено 23 травня 2004р., про що приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу В… було зроблено реєстраційний запис за № Зд-115. Наслідком укладення договору стала державна реєстрація за відповідачкою права власності на квартиру:...
Згідно із зазначеним договором мною було передано у власність відповідачки двокімнатну квартиру за вказаною адресою, взамін чого вона зобов'язалася забезпечувати мене утриманням та доглядом довічно,а саме: забезпечити житлом у переданій їй квартирі, самостійно сплачувати комунальні платежі та нести витрати з утримання та облашту­вання житла, а також надавати мені послуги щодо ведення господар­ства, зокрема, з прибирання, купівлі продуктів та ліків (за мій кошт), приготування їжі, прасування, догляду у разі погіршання стану мого здо­ров'я та ін.
За договором у моє користування відходила кімната площею 17кв_м. з виходом на балкон, а з моменту набуття відповідачкою прав власності на квартиру в її користування відходила кімната площею 10,5 кв.м.без балкону.
Однак у липні 2004 р. під приводом проведення ремонту (заміна шпа­лер) у великій кімнаті відповідачка умовила мене тимчасово зайняти меншу кімнату, але після ремонту відмовилась звільнити займану більшу кімнату. Посилаючись на відсутність у неї грошей (через витра­ти, пов'язані з ремонтом), гроші, які я передавала їй для покупки для ме­не продуктів харчування та ліків, вона витрачала на оплату комунальних платежів (хоча за договором мала нести ці витрати особистозавласний рахунок). Відповідачка також не виконувала й інші зобов'язання, передбачені договором, зокрема щодо надання мені послуг з ведення гос­подарства, а саме: прибирання, прання, готування їжі тощо, а також на­дання мені необхідного догляду у разі хвороби. Крім того, відповідачка по­водилася зі мною грубо, висловлювала на мою адресу образи та ін.
Через погіршання взаємин між мною та відповідачкою я просила її звільнити квартиру, адже вона має інше житло (до вселення у квартиру Корзинова М.І. проживала по сусідству - у квартирі зі своєю дочкою за ад­ресою м. Київ...), повернути мені гроші, що були нею використані не за призначенням, та добросовісно виконувати умови договору з утримання. Я також попередила, що в іншому разі буду ставити питання про розірвання укладеного з нею договору довічного утримання (догляду).
Проте відповідачка заявила, що квартира тепер належить їй, а не мені, що звільняти її вона не буде, а оскільки мене не влаштовують умо­ви проживання вона запропонувала мені переїхати в її будинок, що знахо­диться у селі.... Канівської області. Зазначене відповідачка висловлювала у присутності сусідів Д... і К..., які також були свідками її грубого та неп­ристойного ставлення до мене.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1 cm. 755, 756 Цивільного ко­дексу України , статтями З, 11, 15 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

договір довічного утримання (догляду) між мною, Давидовою А.І., та відповідачкою, Корзиновою М. І., який було укладено 23 травня 2004 p., посвідчено приватним нотаріусом В... та зареєстровано за № Зд-115, розірвати.
скасувати державний акт про право власності на квартиру... на ім'я Корзинової Марії Ільківни, зареєстрованийБТІ...., реєстровий запис... скасувати реєстрацію Корзинової Марії Ільківни за адресою:... зобов'язати Корзинову Марію Ільківну звільнити квартиру...
Додатки:
1. Копії заяви - 2 прим.
2. Копія квитанції про сплату державного мита.
3. Копія договору довічного утримання (догово­ру)-
Категория: Мои файлы | Добавил: kurinskiy
Просмотров: 4475 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 2.0/1