Четверг, 27.04.2017, 00:18 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Яку частину можуть відсудити при спадкуванні за заповітом? - Форум "Наследство в Украине"

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Форум "Наследство в Украине" » Бесплатная юридическая консультация по наследству » Права на наследство » Яку частину можуть відсудити при спадкуванні за заповітом? (Заповіт оформлен на мене, но у будинку є прописані:їх права?)
Яку частину можуть відсудити при спадкуванні за заповітом?
muronuk2Дата: Четверг, 16.10.2014, 12:41 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день! У мене до вас таке питання, мені мій дід оставив заповіт в якому сказано що все його майно переходить в мою власність після його мерті, але в будинку приписані його син і дочка(мой мама) також я, сину 50 років працездатний, яку частину він може отсудить?
 
kurinskiyДата: Пятница, 13.03.2015, 19:03 | Сообщение # 2
Группа: Администраторы
Сообщений: 141
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня!
Відповідно до частини 1 статті 1241 Цивільного кодексу України малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).
Інші виключення при спадкуванні за заповітом діючим законодавством України не передбачені. Отжа за їх відсутності спадкоємець за заповітом успадковує все майно, що охоплено заповітом.
У разі визнання заповіту недійсним, спадкування буде здійснюватись за законом.

З повагою, адвокат Олександр Курінський
(директор Адвокатського бюро по спадковим справам, місто Київ)
 
Форум "Наследство в Украине" » Бесплатная юридическая консультация по наследству » Права на наследство » Яку частину можуть відсудити при спадкуванні за заповітом? (Заповіт оформлен на мене, но у будинку є прописані:їх права?)
Страница 1 из 11
Поиск: